Sport

FIGHT EXCLUSIVE NIGHT (FEN) PONOWNIE W OSTRÓDZIE JUŻ W CZERWCU?

REKLAMA

W ubiegły czwartek na Kanale Sportowym odbył się program „Oktagon Live”. Według prowadzącego program Mateusza Borka, w obecnej sytuacji epidemicznej, najbliższa gala Fight Exclusive Night 28, planowana na 13 czerwca, może odbyć się w studiu telewizyjnym lub w… ostródzkim amfiteatrze.

Ostróda brana jest pod uwagę jako lokalizacja kolejnej gali FEN. Oczywiście gala odbyłaby się bez udziału publiczności. Pierwotne plany zakładały organizację gali FEN28 w studiu telewizyjnym, jednak według Mateusza Borka organizatorzy przymierzają się do jej organizacji w Ostródzie.

Przypominamy, że w ubiegłym roku organizacja Fight Exclusive Night zawitała do Ostródy. Wydarzenie miało miejsce w ostródzkim amfiteatrze. Na gali swoje pojedynki stoczyli między innymi weteran MMA Maciej Jewtuszko czy olsztynianie Adrian Zieliński i Adam Kowalski.

Gala Fen planowana jest na 13 czerwca i będzie transmitowana w usłudze PPV. Jak podają organizatorzy, koszt wykupienia dostępu do transmisji to 40 zł. 

Jeżeli organizacja Pawła Jóźwiaka wróci do Ostródy to w związku z panującą sytuacją z powodu Covid-19 najprawdopodobniej gala FEN28 odbędzie się bez publiczności.

Wysłaliśmy zapytania do władz Miasta Ostróda i organizacji Fen o to, czy są takie rozmowy dotyczące organizacji gali w naszym mieście.

Czy coś rzeczywiście jest na rzeczy? Jak tylko dostaniemy odpowiedzi, poinformujemy Was.

KC

REKLAMA