Sport

MŁ. ASP. KRZYSZTOF WÓJCIK ZWYCIĘZCĄ II TURNIEJU SZACHOWEGO KPP W OSTRÓDZIE

REKLAMA

W Szkole Podstawowej w Małdytach odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. Organizatorami przedsięwzięcia byli Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie oraz Policyjny Klub Sportowy „MAZURY”. Sędzią głównym zawodów był Mirosław Orłowski.

W czwartek, w Szkole Podstawowej w Małdytach odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Powiatowego w Ostródzie. Organizatorami przedsięwzięcia był Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie oraz Policyjny Klub Sportowy „MAZURY”.

Rywalizacja rozpoczęła się po przywitaniu zawodników przez kierownika Sekcji Szachowej Policyjnego Klubu Sportowego „MAZURY”-    asp. szt. Marcina Bąka i omówieniu regulaminu zawodów przez Sędziego Głównego, Pana Mirosława Orłowskiego.

Rozegrano 5 rund systemem szwajcarskim (kojarzenie komputerowe) na dystansie 10 minut dla każdego zawodnika, aby wyłonić najlepszego szachistę.

Pierwsze miejsce w turnieju zajął mł. asp. Krzysztof Wójcicki z Posterunku Policji w Miłomłynie. Na drugim miejscu uplasował się mł. asp. Michał Malikowski z Posterunku Policji w Stębarku. Trzecie miejsce zajął st. asp. Marcin Brzózka z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Gratulujemy zwycięzcy i mamy nadzieję na następne sukcesy naszych policjantów.

EM

REKLAMA

REKLAMA