Sport

OPTYMISTYCZNY WEEKEND OSTRÓDZKIEJ SIATKÓWKI

REKLAMA

W weekendowych zmaganiach siatkarskich do boju stanęły ostródzkie drużyny juniorów i kadetów zarówno w kategorii męskiej i żeńskiej. Choć nie wszyscy zakończyli swoje pojedynki zwycięstwami, to na pewno pozostaje dobre wrażenie. 

Juniorki wygrywają z MKS Zryw-Volley Iława 3:0, kadetki wygrywają z MKS Zryw-Volley Iława 3:1, kadeci wygrywają z Wiktoria Szczytno 3:0. To wszystkie te pozytywne i zakończone zwycięstwem rezultaty. Na tym jednak nie koniec. Drużyna ostródzkich kadetek zmierzyła się z teamem Chemik Olsztyn. Po bardzo wyrównanej grze i zaciętej walce, ostródzianki uległy w stosunku 2:3. Sam wynik wskazuje na zacięty pojedynek, a w rezultacie tej porażki przed ostródzkimi kadetkami będzie przyszłoroczny baraż o Finał Wojewódzki.

Rywalizację w pierwszym z trzech Finałów Wojewódzkich rozpoczęli też juniorzy. W niedzielnym finale zaliczyli remis. Najpierw bezsprzecznie wygrali z drużyną UKS Absolwent Olsztyn 3:0, żeby niestety w tym samym stosunku punktowym przegrać z AZS Olsztyn., To jednak wciąż dobrze rokuje na przyszłość i kolejne turnieje, które już po nowym roku.

źródło i zdjęcie: SMS Ostróda Facebook

REKLAMA

REKLAMA