Sport

RODZINNY TURNIEJ SPRAWNOŚCIOWY OSTRÓDZKICH KARATEKÓW

REKLAMA

W czwartek 12 grudnia w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się rodzinny turniej sprawnościowy “Ostródzkie Lwy”, zorganizowany przez Ostródzki Klub Kyokushin Karate.Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Ostróda Zbigniew Michalak.

Emocji nie brakowało, a z torem przeszkód mierzyli się zarówno najmłodsi adepci karate z ostródzkiego klubu oraz Akademii Młodego Wojownika, jak i ci starsi, w tym najstarszy zawodnik – ponad 80-letni Pan Kaziu. Sposób w jakim weteran ostródzkiego klubu poradził sobie z przeszkodami, wzbudził podziw młodszych uczestników. Zresztą możecie to zobaczyć na poniższym filmie i zdjęciach.

Jednak nie rywalizacja była w tym dniu najważniejsza, a wspólne, rodzinne aktywne spędzenie czasu. Liczyła się po prostu dobra zabawa.

Turniej zorganizowany został w ramach prowadzonej od dłuższego czasu przez ostródzki klub akcji “Moim dopalaczem jest sport”.

Foto: Jacek Szczepański

Rodzinny Turniej Sprawnościowy. Kategoria plus 80 lat. W roli głównej senpai Kaziu. Jeśli ktoś twierdzi ,że na sztuki walki już za późno. To popatrzcie co robi Kaziu po skończonej osiemdziesiątce 🙂👊👊👍👏👏👏🥋

Opublikowany przez Ostródzki Klub Kyokushin Karate Czwartek, 12 grudnia 2019

REKLAMA

REKLAMA