Sport

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W OSTRÓDZIE

REKLAMA

Dziś, w piątek 24 stycznia, w hali sportowej Zespołu Szkół w Samborowie odbyła się ósma edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

O zwycięstwo walczyło 5 drużyn. Zwycięzcami Turnieju i zdobywcami Pucharu Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie została drużyna Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Morągu. Drugie miejsce zajął zespół reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Ostródzie. Na trzecim miejscu znalazła się drużyna łączona Dzielnicowych i Policyjnych Emerytów.

Podczas turnieju tytuł najlepszego strzelca powędrował do Pawła Makowskiego – reprezentanta zwycięskiej drużyny. Najlepszym bramkarzem został Radosław Gotówko z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Nagrody i podziękowania zawodnikom wręczył nadkom. Krzysztof Bilicki I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

Całe piłkarskie rozgrywki odbyły się dzięki wsparciu Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Ostródzie i we współpracy z Policyjnym Klubem Sportowym “MAZURY”.  Nagrody w turnieju ufundował Wójt Gminy Ostróda. Zawody minęły w przyjaznej atmosferze oraz zgodnie z zasadą fair play.

KPP Ostróda

REKLAMA