Sport

W OSTRÓDZIE ODBYŁY SIĘ SAMORZĄDOWE MISTRZOSTWA W SIATKÓWCE I TENISIE STOŁOWYM

REKLAMA

W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się w miniony weekend Samorządowe Mistrzostwa w Siatkówce i tenisie stołowym o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Organizatorzy, czyli Warmińsko – Mazurskie Zrzeszenie LZS, Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego, SMS Ostróda/Miasto Ostróda/OCSIR Ostróda i Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS w Ostródzie zrobili imprezę typowo rekreacyjną, choć w reprezentacjach nie zabrakło nazwisk zawodników systematycznie uczestniczących w ligach miejskich. Rywalizacja toczyła się więc na serio, ale z pełnym uśmiechem.

Wśród pingpongistów najlepszy okazał się Paweł Deska, reprezentujący Gminę Ostróda. W siatkówce natomiast zwyciężyli zawodnicy Gminy Iława, zaś Ostródzianie zajęli trzecie miejsce.

Siatkarki i siatkarze z Powiatu Ostródzkiego w fazie grupowej byli bezkonkurencyjni i po wygranej awansowali do najlepszej czwórki. Spotkanie w fazie ćwierćfinałowej z drużyną z Lidzbarka Warmińskiego Ostródzianie przegrali 2:1 i czekał ich mecz o trzecie miejsce z Bisztynkiem. Drużyna Powiatu Ostródzkiego nie zlekceważyła samorządowców z Bisztynka i wygrała 2:0.

Skład drużyny Powiatu Ostródzkiego: Wiczkowski Andrzej, Kowieska Magda, Leszkowska Anna, Nowochońska Alina, Paszkowska Patrycja, Pawłowska Joanna, Babalski Szymon, Kazimierczyk Paweł, Maliszewski Kamil.

zdjęcie: pixabay.com

REKLAMA

REKLAMA