Samorząd
Szpital W Ostródzie Będzie Mieć Nowy Sprzęt. Umowa W Ramach Kpo
Szpital w Ostródzie będzie mieć nowy sprzęt. Umowa w ramach KPO

Szpital w Ostródzie będzie mieć nowy sprzęt. Placówka poinformowała o podpisaniu umowy na dofinansowanie w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Nowoczesny sprzęt ratujący życie otrzyma oddział i poradnia kardiologiczna.

Szpital w Ostródzie będzie mieć nowy sprzęt. Umowa w ramach KPO

Dobre informacje dla pacjentów z powiatu ostródzkiego. Szpital w Ostródzie będzie mieć nowy sprzęt. Spółka podpisana umowę w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Projekt pod nazwą „𝐃𝐨𝐩𝐨𝐬𝐚𝐳̇𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐒𝐳𝐩𝐢𝐭𝐚𝐥𝐚 𝐰 𝐎𝐬𝐭𝐫𝐨́𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐒.𝐀. 𝐰 𝐬𝐩𝐫𝐳𝐞̨𝐭 𝐦𝐞𝐝𝐲𝐜𝐳𝐧𝐲 𝐧𝐚 𝐩𝐨𝐭𝐫𝐳𝐞𝐛𝐲 𝐏𝐨𝐫𝐚𝐝𝐧𝐢 𝐊𝐚𝐫𝐝𝐢𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐢 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐎𝐝𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐮 𝐂𝐡𝐨𝐫𝐨́𝐛 𝐖𝐞𝐰𝐧𝐞̨𝐭𝐫𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐨 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐮 𝐊𝐚𝐫𝐝𝐢𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐜𝐳𝐧𝐲𝐦’’ będzie kosztować 1.427.877,17 złotych. Kwota dofinansowania to 1.312.386,97 złotych.

Co zostanie kupione?

𝗣𝗼𝗿𝗮𝗱𝗻𝗶a 𝗞𝗮𝗿𝗱𝗶𝗼𝗹𝗼𝗴𝗶𝗶:

  • Holter ciśnieniowy – 5 szt.,
  • Holter EKG nr 1 – 5 szt.,
  • Holter EKG nr 2 – 1 szt.,
  • Defibrylator z wyposażeniem – 1 szt.

𝐎𝐝𝐝𝐳𝐢𝐚ł 𝐂𝐡𝐨𝐫𝐨́𝐛 𝐖𝐞𝐰𝐧𝐞̨𝐭𝐫𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐨 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐮 𝐊𝐚𝐫𝐝𝐢𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐜𝐳𝐧𝐲𝐦:

  • Echokardiograf – 1 szt.,
  • Respirator – 4 szt.,
  • Materace przeciwodleżynowe – 12 szt.

Projekt zostanie zrealizowany do końca czerwca 2026 roku.

Szpital W Ostródzie Będzie Mieć Nowy Sprzęt. Umowa W Ramach Kpo
Szpital w Ostródzie będzie mieć nowy sprzęt. Umowa w ramach KPO

Źródło: Szpital Powiatowy w Ostródzie


Po więcej najświeższych informacji z Ostródy i regionu zapraszamy Was na portal Nasz Głos Ostróda .
Kliknij i bądź na bieżąco — newsy, wideo i kulisy lokalnych spraw.