Turyści, dawać dudki! Podnosimy opłatę miejscową

Kochasz Ostródę? Przygotuj portfel! Od stycznia nie tylko mieszkańcy, ale i turyści dorzucą się do miejskiego budżetu. Jeśli przegapiliście ostatnią sesję Rady Miasta, macie dwa wyjścia: nadrabiać zaległości albo… płakać razem z nami. Burmistrz i radni postanowili zabrać się za nasze dudki. Podatki lokalne wzrosną o 20%, a w ich cieniu – cichutko, jak u … Czytaj dalej Turyści, dawać dudki! Podnosimy opłatę miejscową