Kultura

WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU NR 6 W MORĄGU

Walentynki to wyjątkowy dzień, który świętowany jest nie tylko przez dorosłych, ale również tych młodszych. Dla przedszkolaków stanowi najczęściej symbol przyjaźni i właściwych relacji z kolegami i koleżankami. Dlatego nie mogło go zabraknąć w przedszkolnym Kalendarzu Imprez i Uroczystości.

REKLAMADzieci z Przedszkola nr 6 w  Morągu wspólnie z paniami zadbały o zorganizowanie poczty walentynkowej, dekorację sal zabaw, wykonanie walentynek oraz przygotowanie w domu strojów w kolorze czerwonym. W każdej grupie wiekowej obchodzono to wyjątkowe święto bardzo wesoło – przedszkolaki świetnie bawiły się przy muzyce, wykonywały różne  walentynkowe zadania przygotowane przez nauczycielki, a także przygotowały dla swoich bliskich niespodzianki w postaci wymyślnych kartek walentynkowych.

Oczywiście najważniejszą tego dnia i najbardziej oczekiwaną przez wszystkich była chwila przekazania zawartości walentynkowej poczty. W tym dniu nie mogło zabraknąć także słodkich upominków dla dzieci i pań, a starszaki z grupy „Słonka” upiekły przepyszne i aromatyczne babeczki. Nawet gość z parapetu przyglądał się nam ciekawie dziękując za pomoc w przetrwaniu zimy.

REKLAMAAnna Miś, Przedszkole nr 6 „Pod Zielonym Parasolem” w Morągu