Site icon Nasz Głos Ostróda

Witold Żółtek nowym kierownikiem basenu Aqua Ostróda

Witold Żółtek nowym kierownikiem baseny Aqua Ostróda

Witold Żółtek nowym kierownikiem baseny Aqua Ostróda

Witold Żółtek nowym kierownikiem baseny Aqua Ostróda. Ma to związek ze zmianami personalnymi w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Ostródzie. Od dziś (01.04) miejska pływalnia ma nowego kierownika. Nie zapowiada on rewolucji w prowadzeniu obiektu a ewolucje tego, co dotychczas zbudowano.

Witold Żółtek nowym kierownikiem basenu Aqua Ostróda

Zmiany personalne w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji. Spółka miejska zarządza również basenem. 1 kwietnia pracę rozpoczął nowy kierownik basenu w Ostródzie. Na tym stanowisku zatrudniono Witolda Żółtka. Dotychczasowa kierownik basenu, Patrycja Zalewska została przeniesiona do PWiK. Jest tam specjalistą w dziale wsparcia operacyjnego.

Nowym kierownikiem basenu w Ostródzie został wybrany Witold Żółtek. W przeszłości był między innymi prezesem Sokoła Ostróda. Zawodowo zajmował się on również doradztwem na rynku nieruchomości, a także branżą hotelarską. W krótkiej rozmowie powiedział nam, że nie planuje rewolucji w zarządzaniu obiektem. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kierowaniu basenem Aqua Ostróda.

Witold Żółtek nowym kierownikiem baseny Aqua Ostróda

Bez zmian w pozostałej strukturze zatrudnienia w basenie Aqua Ostróda. Zastępcą kierownika nadal pozostanie zatrudniony w ubiegłym roku radny miejski Dariusz Struk.

W ubiegłym roku basen Aqua Ostróda wygenerował 1 milion 555 tysięcy złotych straty. Decyzją radnych na ostatniej(26.03) sesji stratę pokryto z budżetu miasta, dokapitalizowując Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.


Po więcej najświeższych informacji z Ostródy i regionu zapraszamy Was na portal Nasz Głos Ostróda .
Kliknij i bądź na bieżąco — newsy, wideo i kulisy lokalnych spraw.
Exit mobile version