Wrak Race wraca z przytupem. Dawniej zawody z powodzeniem gromadziły fanów tego typu motoryzacji. Tym razem chcieliśmy Was zaprosić na niedzielę pełną adrenaliny. 1 czerwca o 11 w Grabinie przy stacji paliw startuje Wrak Race. Wydarzenie organizuje WOL-TRANS OSTRÓDA, HOL-MAT BARTOSZYCE i KGW ZŁOTY KŁOS Z SZYLDAKA. Wszystko w ramach charytatywnej zbiórki dla Wiktora, który potrzebuje środków na kosztowne leczenie i rehabilitację. Wydarzenie patronatem objął wójt Gminy Ostróda, Bogusław Fijas.
Wrak Race – wracamy żeby pomóc!
Zawody z cyklu wrak race wracają po przerwie. Tym razem fani motoryzacji zapowiadają większą częstotliwość. Na początek akcja charytatywna dla Wiktora. Zapowiada Przemysław Wolak, WOL-TRANS Ostróda.
Mieliśmy 5-letnią przerwę tutaj w Ostródzie. Postanowiłem wrócić, żeby pomóc rodzicom Wiktora, małego mieszkańca gminy Ostróda. Podczas tego wrak race będą 3 kategorie. Pierwsza to auta seryjne. Tam jest przełożona będzie tylko chłodnica. Druga kategoria to auta przerobione. Tutaj każdy sam modyfikuje swoje auto – ma też swoje tajemnice. Trzecia i ostatnia kategoria jest dla kobiet. Myśmy ją w Ostródzie kilka lat temu zapoczątkowali.
Cały dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na pomoc dla Wiktora – dzielnego chłopca potrzebującego wsparcia. W programie:
- Wyścigi w 3 kategoriach
- Przejazd BUGGY po specjalnym odcinku
- Wystawa motocykli
- Piknik rodzinny, dmuchańce, atrakcje dla dzieci
- Stoiska gastronomiczne KGW Złoty Kłos Szyldak
Widowie nie będą mogli wsiąść do wraków. Chodzi o względy bezpieczeństwa. Zaoferujemy jednak coś innego. Przyjadą BUGGY, czyli takie orurowane pojazdy, którymi będzie można przejechać się za wrzutkę do puszki. – Dodaje organizator Przemysław Wolak
Gościem specjalnym wydarzenia będzie Janusz Pawłowski znany z programu telewizyjnego Złomowisko. Poniżej prezentujemy wideo promujące stworzone przez organizatorów.
Po więcej najnowszych informacji z Ostródy i powiatu zapraszamy Was na portal Nasz Głos Ostróda.
- Dom Harcerza w Ostródzie będzie sprzedany. Zlecono wycenę!
- Ratowali biegacza. Wypadł z noszy, a przyczepka quada ratowniczego miała po nim przejechać
- Mikołaj Kęsik srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym!
- Prohibicja w gminie Miłomłyn. Między 22 a 6 rano nie kupisz tam alkoholu!
- Marketowi oszuści. Skroili ostródzki market budowlany na 1000 złotych!
- Strażacka Izba Pamięci Gminy Ostróda — Wójt Fijas odpowiedział na interpelację
- Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym
- Powiat ostródzki: Nowe oferty pracy (15-22.06)
- Adrian Przybyła wygrał X Półmaraton św. Jerzego. Świetny bieg Sandry Kopiczko
- Przysięga wojskowa w Morągu. Mamy nowych żołnierzy
- Muzeum PRL w Ostródzie otwarte!
- Adam Karczewski zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym — Prowadź Nas Święty Janie Pawle II

