Nasz Głos Ostróda

Piszemy o tym, co nas boli, co nas cieszy. O tym, co dla nas, mieszkańców Ostródy i okolic, jest ważne, o tym co nas interesuje.

BEZPIECZNY MALUCH W OSTRÓDZIE

Przyszłych rodziców zapraszamy na darmowe warsztaty
19 Listopada o 17:00 – 20:00
Centrum Użyteczności Publicznej, ul. Jana III Sobieskiego 9, Ostróda

REKLAMA

Kampania Bezpieczny Maluch to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci, mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Tematem przewodnim spotkań jest warsztat dotyczący udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz kobiecie w ciąży prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, według naszego autorskiego programu. Poza warsztatem z pierwszej pomocy, na rodziców czeka też spotkanie z ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”. W trakcie warsztatu przyszli rodzice dowiedzą się jak wybrać bezpieczny fotelik dla swojego dziecka, jak prawidłowo go zamontować w samochodzie oraz jak zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Wstęp na warsztaty jest wolny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza rejestracja: http://www.bezpiecznymaluch.pl/warsztaty

Każda mama uczestnicząca w warsztatach otrzyma podręcznik Bezpiecznego Malucha, który zawiera schematy postępowania w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Lis 19 2019
Expired!

Czas

17:00 - 20:00

Koszt

bezpłatne

Lokalizacja

Centrum Użyteczności Publicznej
ul. Jana III Sobieskiego 9, Ostróda
error: Kopiowanie zabronione.