Nasz Głos Ostróda

Piszemy o tym, co nas boli, co nas cieszy. O tym, co dla nas, mieszkańców Ostródy i okolic, jest ważne, o tym co nas interesuje.

DUB NIGHT VOL. 5 W OSTRÓDZKIM AMFITEATRZE

Już 29 lutego 5 edycja imprezy Dub Night w amfiteatrze, kiedy znowu staną dwie ściany basu.

Ze wschodu przyjadą do nas wraz ze swoim nagłośnieniem Roots Vibracja Sound System. Uraczą nas najlepsza rootsową selekcją, a i my nie będziemy gorsi. Szykujcie wygodne buty, bo czekają nas niezłe tańce! Do tego swoje trzy grosze dorzuci ostródzki skład Roots Trippin Sound System.

Kiedy: 29.02.2020, Start: 20:00

Gdzie: Sala Kameralna Amfiteatru w Ostródzie

Wejście: 20 zł

______________________________________________________

ROOTS VIBRACJA SOUNDSYSTEM (podlasie, Białystok)

Najstarsza i jedyna taka regularna reggae impreza/sound w Polsce północno wschodniej skupiająca podlaskie reggae środowisko od 1989 roku , w naturalny i organiczny sposób zyskała miano sound systemu. Gra roots /dub music – od wczesnych ska / rocksteady / reggae z Jamajki po najnowsze produkcje heavy bass music/folk/ethno z całego świata. Bez zastoju, uprzedzeń i korupcji, tylko czysta i świadoma celebracja Słowiańskiej Rasta Rodziny. W 2012 roku zbudowali pierwszy na wschodzie polski prawdziwy reggae sound system – czyli zestaw głośników do odtwarzania muzyki pełnej basu – i od tamtego czasu – konsekwentnie go rozbudowując, popularyzują pierwotne rytmy gdziekolwiek jest taka możliwość. Ich występy są połączeniem solidnej imprezy tanecznej i słowiańskich medytacji w stylu dub. Zagrali u boku wielu polskich (m.in.:, Dubseed SS, Pandadread, Roots Revival, Rise Up! Dj Feel-X, Kaliber 44, Bas tajpan, Ras Luta, Grubson, Metrowy, Junior Stress &L.S.M ,Roots Melody, Roots Defender, Aya Rise, KaCeZet i Fundamenty, Rastamaniek, Damian Syjon Fam, Syntopa , Violinbwoy ) i zagranicznych artystów (m.in.:, Congo Natty, Blackboard Jungle, Mad Proffessor, Brother Culture, Adam Presscott , Imperial Sound Army , Dan I, King Earthquake, Chazbo) na wielu większych I mniejszych imprezach klubowych i festiwalach w całej Polsce. Roots Misja trwa – do przodu w kierunku wschodu !

ROOTS TRIPPIN SOUND SYSTEM

Zaczęło się niewinnie, ale trwa nadal. Roots Trippin Sound System to kompleksowa obsługa dźwiękowa specjalnie dla tych, którzy kochają korzenne, jamajskie brzmienia z dużą dawką basu pompowanego przez mobilny zestaw głośników własnej produkcji. Setki zagranych imprez zaowocowały nie tylko w bólach zbieranym doświadczeniem, ale również przyjaźnią z innym Warmińsko-Mazurskim składem – DubPamina Sound. Teraz jest nas więcej do kochania. Połączeni miłością do muzyki oraz niskich częstotliwości, prosto znad jezior regionu ślemy w świat roots, dub, rocksteady i ska.

Data

Lut 29 2020

Czas

20:00 - 23:00
Kategoria
error: Kopiowanie zabronione.