Nasz Głos Ostróda

Piszemy o tym, co nas boli, co nas cieszy. O tym, co dla nas, mieszkańców Ostródy i okolic, jest ważne, o tym co nas interesuje.

I FESTIWAL SMAKÓW W OSTRÓDZIE

Październikowy weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków w Ostródzie.  

Reklama

Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Ostródzie

Kiedy? 19-20.10.2019 r.

O której? Sobota 12:00-20:00, niedziela 12:00-20:00

Gdzie? Teren przy Amfiteatrze

Jesień za pasem! Jaki jest idealny przepis na spędzenie weekendu? Nie daj się jesiennej chandrze i spędź smakowity weekend na Festiwalu Smaków Food Trucków.  Już 19 i 20 października szykuje się porządna wyżerka! Spotykamy się na terenie przy Amfiteatrze.

Podobno jesień nie należy do najprzyjemniejszych pór roku – nic bardziej mylnego!  Po wakacyjnych rozjazdach przyszedł czas na relaks w Twoim mieście! Rozpoczynamy Festiwal Smaków Food Trucków. Mieszkańcy Ostródy i okolic będą mieli okazję do odbycia kulinarnej podróży dookoła świata. Nie zapomnij zabrać rodziny, przyjaciół oraz dobrego humoru! To najlepszy przepis na dobry nastrój. 19. i 20. października teren przy Amfiteatrze zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. W razie niepogody, na festiwalowiczów będzie czekał duży, ogrzewany namiot.

I Festiwal Smaków Food Trucków w Ostródzie. Mobilne restauracje będą na Was czekać 19 i 20 października. W sobotę od godziny 12:00 do 20:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Oficjalna strona wydarzenia: www.facebook.com/events/1408920915926741/

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Czas

12:00 - 20:00

Koszt

bezpłatne

Lokalizacja

Przy Amfiteatrze
ul. Mickiewicza 17A
Kategoria