Nasz Głos Ostróda

Piszemy o tym, co nas boli, co nas cieszy. O tym, co dla nas, mieszkańców Ostródy i okolic, jest ważne, o tym co nas interesuje.

KONCERT GYPSY AND THE ACID QUEEN ORCHESTRA @TAWERNA OSTRÓDA

Ta jesień zapowiada się naprawdę kolorowo i pozytywnie. Przyjedzie do Ostródy niesamowicie ciekawy skład. Będzie trochę nostalgii i trochę psychodelicznego klimatu lat 60. Będzie cud i bomba a kto nie przyjdzie?! Ten trąba! Widzimy się 22 listopada!

REKLAMA

BEAUTY AND THE BEAST TOUR to nazwa jesienno-zimowej części trasy promującej najnowszą płytę Gypsiego “Dni miłości Noce cudów”. W ramach tej trasy Gypsy z nową Orkiestrą odwiedzi również Ostródę by zagrać stare numery (niejednokrotnie w nowych aranżacjach), całą płytę “Dni miłości noce cudów”. A ponadto nigdy wcześniej nie publikowane utwory! Skład nowej orkiestry jest na razie owiany tajemnicą, którą będziemy stopniowo ujawniać.

Gypsy and the Acid Queen to pseudonim Kuby Jaworskiego songwritera, multiinstrumentalisty i wokalisty z Krakowa, który ma na koncie dwie bardzo dobrze przyjęte płyty – debiutancką “Gypsy and the Acid Queen” 2016 (utrzymaną w stylistyce onirycznych gitarowych ballad o lekki zabarwieniu bluesowo-rockowo-psychodelicznym), oraz “Dni miłości, Noce cudów” 2019 płytę zdecydowanie bardziej elektroniczną, momentami nawet taneczną na której główną rolę gitara oddała syntezatorom. Dwa single z płyty “W Taką Noc Jak Ta” i “Kiedy Szumią Wierzby” zostały już odsłuchane ponad 200 tysięcy razy na samym portalu Spotify.

Bilety do nabycia w przedsprzedaży na portalu GoOut w cenie 25zł, oraz dniu koncertu w cenie 30 zł.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Lis 22 2019
Expired!

Czas

20:00

Koszt

25-30 zł

Lokalizacja

Tawerna Ostróda
Kategoria
error: Kopiowanie zabronione.