Nasz Głos Ostróda

Piszemy o tym, co nas boli, co nas cieszy. O tym, co dla nas, mieszkańców Ostródy i okolic, jest ważne, o tym co nas interesuje.

KONCERT ZESPOŁÓW FARBEN LEHRE I RAGGABARABANDA W AMFITEATRZE

W najbliższą sobotę 12. października w Sali kameralnej amfiteatru odbędzie się kolejny koncert z cyklu Jesień w amfiteatrze.

REKLAMA

Farben Lehre powstało we wrześniu 1986 roku. Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Żywiołowe koncerty, zawsze grane “na maksa” to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od piętnastu lat zespół gra blisko 100 koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz za jego granicami. Aktualnie muzycy podczas koncertów promują swoją najnowszą płytę studyjną “Stacja Wolność”, która ukazała się na początku września 2018 roku

Muzyka Farben Lehre jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to “Anioły i demony”, “Dobranoc”, “Erato”, “Ferajna”, “Handel”, “Helikoptery”, “Judasz”, “Matura” , “Spodnie z GS-u”, “Stacja Wolność” czy “Terrorystan”.

Raggabarabanda powstała na początku 2012 roku w Nasielsku. Bujające reggae, z rockowym pazurem, elementami punka oraz ska, a także rapowane raggamuffin zmieszane z dużą ilością pozytywnej energii i dobrej zabawy, tak w jednym zdaniu można określić styl grupy.
Zespół wciąż tworzy nowe kompozycje i gra koncerty w całym kraju, przekazując wciąż to nowej publiczności pozytywne wibracje ponad podziałami.

Początek koncertu o godz. 20.00, wstęp 30 zł w przedsprzedaży (bilety do kupienia w amfiteatrze), 40 zł w dniu koncertu.

Szczególy: https://www.facebook.com/events/545679029296253/

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Paź 12 2019
Expired!

Czas

20:00

Koszt

30-40 zł

Lokalizacja

Amfiteatr
Kategoria
error: Kopiowanie zabronione.