Nasz Głos Ostróda

Piszemy o tym, co nas boli, co nas cieszy. O tym, co dla nas, mieszkańców Ostródy i okolic, jest ważne, o tym co nas interesuje.

KONCERT ZESPOŁU BAIKA W OSTRÓDZKIM AMFITEATRZE

W sobotę 5 . października, w Sali kameralnej amfiteatru, odbędzie się kolejny koncert z cyklu Jesień w amfiteatrze. Będzie to koncert zespołu BAiKA.

REKLAMA

BAiKA to skrót od Banach (lidera zespołu Indios Bravos) i Kafi (wokalistka Katarzyna Figaj). Zaczynali jako duet w listopadzie 2015 roku, a w roku 2018 dołączyli do nich: Marcin Żabiełowicz – gitarzysta zespołu Hey, i Jacek Mazurkiewicz – gitarzysta basowy współpracujący między innymi z zespołem Jacka Kleyffa Orkiestra Na Zdrowie.
Grają rocka, ale w ich twórczości można też odnaleźć echa muzyki elektronicznej, reggae, bluesa, a nawet punk-rocka.
W niecały rok po debiucie ukazała się płyta, którą sami autorzy określają jako “przedpłytę”.
Zawiera ona materiał zarejestrowany na żywo podczas audycji “O północy” w Radio Koszalin i trzy dodatkowe utwory studyjne – stąd tytuł BAiKA RK+ (Radio Koszalin Plus).
W lutym 2018 roku zespół zaprezentował swój debiutancki, studyjny album – “Byty zależne”, który został bardzo dobrze przyjęty tak przez słuchaczy, jak i recenzujących go dziennikarzy.
Piosenki duetu pojawiały się niejednokrotnie na radiowych listach przebojów, zdobywając czołowe miejsca, między innymi w rockowej rozgłośni Antyradio, gościły też na antenie radiowej Trójki.
Początek koncertu o godz. 20.00, wstęp 20 zł w przedsprzedaży (bilety do kupienia w amfiteatrze), 30 zł w dniu koncertu.

Szczególy: https://www.facebook.com/events/701861820288814/

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Paź 05 2019
Expired!

Czas

20:00

Koszt

20zł i 30zł

Lokalizacja

Amfiteatr
Kategoria
error: Kopiowanie zabronione.