Nasz Głos Ostróda

Piszemy o tym, co nas boli, co nas cieszy. O tym, co dla nas, mieszkańców Ostródy i okolic, jest ważne, o tym co nas interesuje.

STAND-UP W OSTRÓDZKIEJ TAWERNIE – MACIEJ BRUDZEWSKI & AREK JAKSA JAKSZEWICZ

Zapraszamy na pierwszy po długiej przerwie stand-up w Ostródzie. Na specjalnie przygotowanej scenie plenerowej pod Tawerną zobaczycie dwóch warmińskich komików MACIEJ BRUDZEWSKI oraz ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ!

Reklama

Zaprezentują swoje całościowe programy:
Maciej Brudzewski

Materiałem pt. „Burdel” zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. W grudniu do sieci wpuścił kolejny materiał pt. „Każdy ratuje siebie”. Od stycznia 2020 Maciek prezentuje Wam swój 3 program „Gniazdo Szerszeni”, z którego dowiesz się m.in.:
– jak nie namawiać na trójkąt
– jakie przyzwyczajenia wynosi się z domu
– skąd się biorą nazwiska
– jak rozmawiać z kobietami, żeby to miało sens
– jak wykrzesać dodatkowy czas na seks będąc rodzicem
– jak nie usypiać dziecka
– czemu „Król Lew” to film dla bogatych
– co robią starzy ludzie w biedronce
– czemu strach iść do SPA

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Rudobrody z Warmii na Mazurach. Mówi historie dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło na maksa. Tak ktoś kiedyś stwierdził. Występował w dwóch sezonach Comedy Clubu w Comedy Central Polska. W zeszłym roku zdobył nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, II miejsce na festiwalu Śmiechu i Humoru w Zielonej Górze i III miejsce na Łódź Challange Stand-up. Program: „Może być”.

Bilety:
25 zł (dostępne tutaj: http://kbq.pl/52364 oraz https://standupbilety.pl/event/1270_stand-up-ostroda-maciej-brudzewski-arek-jaksa-jakszewicz#buyTicket i w Tawernie; liczba miejsc ograniczona z powodów wiadomych)
35 zł (w dniu występu)

———————————–
UWAGA:
– Program dla przeznaczony dla widzów dorosłych!
– Zakaz nagrywania w czasie występu!
– Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety!
– z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy;
– uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki);
– uczestnik ma obowiązek złożenia oświadczenia przy wejściu na imprezę lub wcześniej drogą online, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
>>> Więcej info o zasadach w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2:
https://www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-organizatorow-imprez-kulturalnych-i-rozrywkowych-w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce?fbclid=IwAR1wJk8oZYKFiELGGALxTj6wGiIfcQZOpgDigpJhofhhkMt41eZw41PAC08

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/184481996333788/

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Czas

20:00 - 22:00
Kategoria