Nasz Głos Ostróda

Piszemy o tym, co nas boli, co nas cieszy. O tym, co dla nas, mieszkańców Ostródy i okolic, jest ważne, o tym co nas interesuje.

SYN LEGENDARNEGO GARY MOORE’A WYSTĄPI W SOBOTĘ W OSTRÓDZKIM AMFITEATRZE

Już w najbliższą sobotę 7 marca nie lada gratka czeka na miłośników bluesa i rocka. W Sali kameralnej amfiteatru wystąpi syn znanego gitarzysty i wokalisty Gary Moore’a – Jack Moore z zespołem Tribute to Gary Moore.

REKLAMA

Jack Moore jest młodym niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec, Garry Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii.

Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack More grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.

Wraz z Jackiem Moorem wystąpią polscy muzycy:

Szymon Pejski – wokal
Bogdan Topolski – gitary
Łukasz Gorczyca – bas
Tomek Dominik – perkusja

Łukasz Gorczyca, basista, kompozytor, znany jest ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi.
Obok Moore′a i Gorczycy pojawią się również : Tomek Dominik, Bogdan Topolski
Wokalnie, z utworami legendy brytyjskiej muzyki Gary′ego Moore′a, zmierzy się Szymon Pejski, pochodzący z Łodzi wokalista i multiinstrumentalista, który solidne muzyczne wykształcenie zdobył w londyńskiej Vocaltec Actontown. Wiele osób pamięta go zapewne z programu Mam Talent gdzie występował jako członek zespołu SteamLove.

Początek koncertu o godzinie 19.00. Bilety w cenie 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu do nabycia w amfiteatrze, zamku i Internecie pod adresem:

https://ckostroda.interticket.pl/program/gary-moore-tribute-band-feat-jack-moore-5797/27337

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Mar 07 2020
Expired!

Czas

19:00 - 23:00
Kategoria
error: Kopiowanie zabronione.