Nasz Głos Ostróda

Piszemy o tym, co nas boli, co nas cieszy. O tym, co dla nas, mieszkańców Ostródy i okolic, jest ważne, o tym co nas interesuje.

TABU | CIOCIA OLSON / 30. LISTOPADA / OSTRÓDA

Centrum Kultury w Ostródzie zaprasza do sali kameralnej amfiteatru na koncert ulubionego przez Was zespołu – TABU !!!!!!

Reklama

Przed Tabu wystąpi ostródzka wokalistka Ciocia Olson.

Tabu powstało w Wodzisławiu Śląskim w 2003 roku. W 2006 roku wydali swój debiutancki album “Jednosłowo”. 2009 to czas bardzo wysoko ocenianej drugiej produkcji pt. “Salut”, z której pochodzą popularne numery jak „Bang Bang!”, „Salut” czy „Mam dość”. Album nagrany został we wrocławskim studio Fonoplastykon pod okiem Andrzeja „Gieni” Markowskiego i Marcina Borsa. Zespół od wielu lat jest bardzo aktywny koncertowo, mają na swym koncie setki koncertów w każdym zakątku kraju. Sukces zawdzięczają na pewno swej porywającej wizji reggae, gdzie standardowe instrumentarium wsparte jest dynamiczną pracą sekcji dętej oraz charyzmą wokalisty Rafała Karwota. Kolejnym wielkim sukcesem grupy okazała się ubiegłoroczna „Endorfina”, gdzie zespół po raz pierwszy wprowadził do swej muzyki bałkańskie elementy. „Jak dobrze cię widzieć” wg. wielu notowań okazał się hitem roku. Ale również takie utwory jak „Marzenia” z udziałem Cheeby & Grizzulah z Eastwest Rockers, „Nie chcę umierać” czy „Naga prawda” potwierdzają wielki potencjał zespołu do tworzenia porywających piosenek z tekstami w prostych słowach opowiadającymi o życiu. Już wkrótce występują w Pradze we wschodnioeuropejskim finale konkursu Rototom Sunsplash. Ich popularność zaczyna wykraczać poza Polskę.

Bilety w cenie 30/40 zł do nabycia wkrótce w amfiteatrze i internecie:
http://www.gart.band.pl/shop/?fbclid=IwAR39QQizPj6COW-w1kc8xpWQ2OGQ56QR068BRzbXyT9ruDQqZuVUDddIQIA

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Czas

19:00

Koszt

30-40 zł

Lokalizacja

Sala Kameralna ostródzkiego Amfiteatru
Kategoria