Nasz Głos Ostróda

Piszemy o tym, co nas boli, co nas cieszy. O tym, co dla nas, mieszkańców Ostródy i okolic, jest ważne, o tym co nas interesuje.

TARGI MŁODEJ PARY PIERWSZY RAZ NA MAZURACH W EXPO ARENIE OSTRÓDA

Ostróda i okolice! Zapraszamy wszystkie pary, które mają za sobą zaręczynowe „tak” i teraz planują stanąć na ślubnym kobiercu. Z przyjemnością zobaczymy się na nowym wydarzeniu w branży ślubnej na Mazurach!

Reklama

Targi Młodej Pary

17 listopada 2019

EXPO Mazury, ul. Grunwaldzka 55

Co Was czeka na Targach Młodej Pary

Targi ślubne to dla wszystkich osób planujących wesele doskonała okazja, by zorganizować jak najwięcej jednego dnia. Nieważne, czy dopiero szukacie inspiracji, czy macie już gotową wizję ślubu i wesela. Tutaj w jednym miejscu znajdziecie to wszystko, co niezbędne w tych ważnych przygotowaniach.

Na targach prezentują się przedsiębiorcy związani bezpośrednio z branżą ślubną, a także tacy, których obecność będzie sporym zaskoczeniem! Znajdziecie tu szeroki wachlarz usług i produktów o różnorodnej stylistyce. Możecie liczyć na tradycyjne rozwiązania, modernistyczne wzory, elementy boho oraz sporo alternatywy. Zadbają o to salony sukien i garniturów, domy weselne, jubilerzy, fotografowie, instruktorzy tańca i wiele, wiele więcej. A czy Wy macie już to wszystko?

Możecie także liczyć na wiele zniżek i rabatów przygotowanych przez wystawców specjalnie na tę okoliczność.

Dlaczego warto w uczestniczyć w tym niepowtarzalnym evencie?

Z rozrywek na wybranych eventach czekają Was pokazy mody, degustacje, popisy barmańskie, wykłady i prelekcje na tematy związane z przygotowaniami do ślubu. Eksperci z branży rozwieją wszelkie Wasze wątpliwości. Nieważne, czy zastanawiasz się nad odpowiednim makijażem ślubnym, nie wiesz, jak dobrać rozmiar obrączki czy też głowisz się, jakie menu zachwyci Twoich gości. Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz na Targach Młodej Pary!

Listopadowe inspiracje

Szeroka oferta produktowa zaprezentowana w ciekawej formie stanowi niezwykłe źródło inspiracji narzeczonych. Bezpośredni kontakt z wystawcami to ogromna dawka wiedzy i pomysłów w jednym miejscu. To niepowtarzalna okazja, by rozmawiać i zdobywać nową wiedzę w temacie organizacji idealnego wesela. Dlatego narzeczeni nie mogą przegapić Targów Młodej Pary 17 listopada 2019!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://targimlodejpary.pl/targi-slubne-ostroda/. Na stronie można także kupić bilety, zobaczyć pełny harmonogram imprezy oraz przeczytać więcej o wystawcach.

Rezerwujcie czas już dzisiaj!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Czas

10:00 - 17:00
Kategoria