Nasz Głos Ostróda

Piszemy o tym, co nas boli, co nas cieszy. O tym, co dla nas, mieszkańców Ostródy i okolic, jest ważne, o tym co nas interesuje.

TURNIEJ FIFA 20 W BIBLIOTECE W MORĄGU

Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów piłki nożnej na wyjątkowy turniej w morąskiej bibliotece! Z okazji zbliżających się ferii, morąska biblioteka organizuje rozgrywki w jedną z najpopularniejszych gier na świecie – Fifa 20. 

W trakcie turnieju zapewniony będzie poczęstunek oraz ciepła herbata, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Rozgrywki nadzorowane będą przez administratora grupy FIFA Morąg. Startujemy o godz. 12:00 w Sali Wielofunkcyjnej, czas trwania turnieju uzależniony jest od ilości uczestników. Brak ograniczeń wiekowych. Na turniej obowiązują zapisy. Szczegółowy regulamin dostępny w załączniku tutaj .

Zasady zapisów:

  1. Zapisy na turniej prowadzone będą na dwa rodzaje konsol, PS4 oraz Xbox One.
  2. Pierwszeństwo w wyborze konsoli maja osoby, które zapisały się jako pierwsze.
  3. Ilość uczestników na danej platformie uzależniona będzie od ilości zapisanych osób.
  4. Maksymalna liczba uczestników na jednej platformie to 32.
  5. Zapisy odbywają się osobiście w Czytelni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu lub telefonicznie pod nr 89 757 11 12.
  6. W szczególnych wypadkach możliwa zmiana regulaminu przed rozpoczęciem turnieju o czym każdy gracz zostanie poinformowany.

Zapraszamy do grania oraz kibicowania!

źródło: bibliotekamorag.pl

Data

Sty 28 2020

Czas

12:00

Lokalizacja

Biblioteka w Morągu
error: Kopiowanie zabronione.