Nasz Głos Ostróda

Piszemy o tym, co nas boli, co nas cieszy. O tym, co dla nas, mieszkańców Ostródy i okolic, jest ważne, o tym co nas interesuje.

„W MIEJSKIEJ DŻUNGLI” – TEATR DLA DZIECI

6 października w Sali Reprezentacyjnej ostródzkiego Zamku o godz. 12:00 spotkamy się ponownie z Teatrem Katarynka z Gdańska, w którego wykonaniu zobaczymy spektakl „W MIEJSKIEJ DŻUNGLI”.

Reklama

„W miejskiej dżungli” to przedstawienie edukacyjno-profilaktyczne, przeznaczone dla przedszkolaków i uczniów wczesnoszkolnych. Podkreśla kwestie bezpieczeństwa dzieci, które poznają numer alarmowy 112, zobaczą akcje strażaka. Bohaterowie przedstawienia to Pan Policjant i Wioletta z Wydziału Ruchu Drogowego. Nauczą je jak przechodzić przez ulice na przykładzie nierozważnej Łucji i zabawnego kierowcy – Gienia. Dzieci zobaczą do czego może dojść na ulicy przez nieuwagę.
Wszystko oczywiście w kabaretowo-musicalowej formie.

Bilety na przedstawienie są już dostępne w przedsprzedaży
w pokoju nr 10, Zamek, ul. Mickiewicza 22
Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona.

Więcej o teatrze i spektaklu na https://teatrkatarynka.pl/

Teatr Katarynka to muzyczny teatr objazdowy, autorskie spektakle, zawodowi aktorzy i spełnianie marzeń. Autorskie musicale rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Pokazujemy w nich najważniejsze życiowe wartości. W zabawny sposób wplatamy wątki edukacyjne. Każda bajka jest interaktywna, dzieci razem z nami śpiewają, tańczą, śmieją się i przeżywają opowiadane historie.

Tworzymy nasz teatr z pasją i zaangażowaniem, stawiamy na jakość, bo wiemy, że dzieci to bardzo wymagająca publiczność. Zabieramy widzów w podróż do magicznej krainy, którą zapamiętają na długo. Po spektaklach dzieci spotykają się z aktorami, otrzymują kolorowanki i naklejki z postaciami z bajek, aby utrwalić przekazane morały i podzielić się z rodzicami swoimi przeżyciami.

EM

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Czas

12:00

Koszt

10 zł / 15 zł

Lokalizacja

Zamek w Ostródzie
Kategoria