Wypadek na krajowej 15. Do zdarzenia doszło dziś (05.03) po godzinie 8. W miejscowości Bałcyny doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych informacji wiemy, że oba pojazdy miały znajdować się poza drogą. Na miejscu pracuje policja, a także zespół ratownictwa medycznego. Wstępnie zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.
Wypadek na krajowej 15. Zderzyły się dwa pojazdy
Do zdarzenia miało dojść po godzinie 8 na drodze krajowej numer 15 w miejscowości Bałcyny. Pierwsze informacje dotyczyły zderzenia dwóch pojazdów. Oba miały znajdować się poza drogą. Na miejsce skierowano patrol ruchu drogowego, a także zespół ratownictwa medycznego. Wstępnie mundurowi ostródzkiej drogówki zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową. Klasyczne najechanie na poprzedzający pojazd.
/-migi/-osmaap/

