Ludzie

ZAKŁAD TAPICERSKI WSTRZYMUJE PRODUKCJĘ MEBLI, BY SZYĆ MASECZKI

Ostródzki Zakład Tapicerski Damian Peślak postanowił wstrzymać prace związane z renowacją i produkcją mebli tapicerowanych, by zacząć produkować maseczki przydatne  w walce z koronawirusem.

Reklama

Jak mogliśmy przeczytać na fanpagu Zakładu:

Jako zakład tapicerski przerywamy prace związane z renowacja i produkcja mebli tapicerowanych aby pomoc ostródzkiemu szpitalowi w walce z koronawirusem. W naszym szpitalu powoli zaczyna brakować maseczek jednorazowych które będziemy dla niego charytatywnie szyli. W tych trudnych dla Nas czasach proszę o pomoc ludzi którzy maja w domu maszyny do szycia i maja chęć pomoc w szyciu maseczek dla szpitala.

Wszystkie materiały i szablony dowiozę osobiście dla chętnych ludzi którzy chcą pomoc. Szycie nie jest skomplikowane wszystko pokaże i wytłumaczę. Wspólnie możemy bardzo dużo pomoc naszym służbom zdrowia.

Proszę o udostępnianie i kontakt pod numerem telefonu 507800074.

Przede wszystkim proszę o udostępnianie posta aby trafiła do jak największej liczy osób!! Jakoś zakład tapicerski…

Opublikowany przez Zakład Tapicerski Damian Peślak Ostróda Wtorek, 17 marca 2020

Kolejny piękny gest w walce z koronawirusem, a wszystkich chętnych do pomocy w szyciu maseczek zachęcamy do kontaktu z Panem Damianem.

niestey, jak się okazało, szpital nie moze ptrzyjac maseczek wykonanych z materiału bez atestu.

Poniżej aktualizacja tematu na fanpagu Zakłądu Tapicerskiego. Macie pomysł, komu mogłyby się przydać takie maseczki?

AKTUALIZACJA: Szpital zaktualizował informacje na temat maseczek i niestety nie jesteśmy w stanie im pomóc. Nasza tkanina nie ma atestu i w szybkim okresie czasu nie jestem w stanie tego załatwić a tkanin atestowanych brakuje na rynku. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za tak wielki odzew i inicjatywę razem byśmy zdziałali cuda🙂 gdyby ktoś miał informacje na temat komu takie maseczki bez atestu się przydadzą to proszę o wiadomosc. Pozdrawiam Damian Peślak