LudzieSport

Zmiany personalne w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji. Jest nowy kierownik!

Nowy kierownik obiektów sportowych w OCSiR, Radosław Barczykowski.

Jest nowy kierownik obiektów sportowych w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji. Zakończyła się procedura rekrutacyjna, do której stanęło 4 kandydatów. Najlepszy zdaniem komisji okazał się Radosław Barczykowski. To obecnie pracownik Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie. Sportowo w naszym mieście związany jest ze Stowarzyszeniem Tenisa Ziemnego Return Ostróda.

Nowy kierownik obiektów sportowych – skąd ta zmiana?

Zmiany personalne w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji są potrzebne. Na uposażenie emerytalne odchodzi obecny kierownik obiektów sporotwych, Zbigniew Ratajczyk.

Dotychczasowy kierownik obiektów sportowych OCSiR Ostróda
Zbigniew Ratajczyk, dotychczasowy kierownik obiektów sportowych OCSiR Ostróda

Zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem konkursowym wiemy, że nowym kierownikiem obiektów sporotwych Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji został Radosław Barczykowski.

Uzasadnienie: Pan Radosław Barczykowski jest kandydatem, który spełnia wymagania niezbędne i dodatkowe w ogłoszeniu. Posiada odpowiednie kwalifikacje oraz niezbędną wiedzę do kierowania zespołem jak również doświadczenie do współpracy z organizacjami pozarządowymi i sportowymi, jak też klubami i federacjami sportu. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe daje gwarancję należytego wykonania i powierzonych obowiązków.

Nowy kierownik obiektów sporotwych OCSiR, Radosław Barczykowski.
Radosław Barczykowski, nowy kierownik obiektów sportowych Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Źródło zdjęcia: Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego Return Ostróda

Po więcej najnowszych informacji z Ostródy i powiatu zapraszamy Was na portal Nasz Głos Ostróda.