Zmiany w ostródzkim szpitalu – prezes Dudzin odchodzi, Hordejuk przejmuje stery. PO bierze pełną kontrolę?

Zmiany na stanowisku prezesa Szpitala w Ostródzie stały się faktem. Jacek Dudzin odchodzi na emeryturę, a jego miejsce zajmuje Bernadeta Hordejuk, radna wojewódzka z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Czy to oznacza pełne przejęcie kontroli nad placówką przez Platformę Obywatelską? Jakie zmiany czekają ostródzki szpital?