Zmiany na stanowisku prezesa Szpitala w Ostródzie stały się faktem. Jacek Dudzin odchodzi na emeryturę, a jego miejsce zajmuje Bernadeta Hordejuk, radna wojewódzka z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Czy to oznacza pełne przejęcie kontroli nad placówką przez Platformę Obywatelską? Jakie zmiany czekają ostródzki szpital?
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element