Sport

DZIEWCZYNY Z BAŻYNIAKA NA CZWARTYM MIEJSCU W WOJEWÓDZKICH SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W piątek 25. października reprezentacje dziewcząt i chłopców z I Liceum Ogólnokształcącego w Ostródzie wzięły udział w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody te odbyły się w Nidzicy.

REKLAMA

Trasa biegu wynosiła około 1000 metrów, ale była bardzo wymagająca. Najtrudniejszy punkt to około 300 metrowy podbieg po nierównym terenie.
Bardzo dobrze wypadła drużyna dziewcząt, która to do ostatnich metrów walczyła dzielnie o medal. Ostatecznie ostródzianki musiały uznać wyższość rywala i zajęły czwarte miejsce, przegrywając dosłownie o kilka metrów z reprezentacją Kurzętnika.
Chłopcy mieli troszkę mniej szczęścia i dużo większą i starszą konkurencję. Zajęli ostatecznie 9. miejsce, lecz na pewno jeszcze pokażą na co ich stać w przyszłości.

Była to niewątpliwie dobra nauka na przyszły rok i motywacja do treningu.

Skład dziewcząt: Cichosz Julia, Gorzelak Idalia, Guzowska Monika, Jakubowska Aleksandra, Jakubowska Joanna, Kaczmar Hanna,Kosek Julia, Kosek Wiktoria, Kowalska Aleksandra, Piechocka Alicja, Szulc Dominika, Szulc Marta

Skład chłopców:
Brejna Kacper, Groszkowski Szymon, Hubacz Przemysław, Jankowski Filip, Karpowicz Jan, Komuda Maciej, Krasiński Jakub, Piłat Kacper, Sadowski Maciej, Ukomski Michał, Wachciński Maciej

Serdecznie gratulujemy!