Kosze na śmieci w Ostródzie nie wytrzymały nawet jednego sezonu
Miały być wizytówką miasta, a są obrazem partactwa. Kosze na śmieci w Ostródzie nie wytrzymały nawet jednego sezonu. Do naszej redakcji zgłaszają się czytelnicy, którzy są oburzeni stanem śmietników w Ostródzie. W ubiegłym roku decyzją burmistrza Rafała Dąbrowskiego postawiono 110 betonowych pojemników. Przetarg w tej części wygrała firma Investim S.A. z Warszawy. Dostarczenie pojemników wyceniono na 128 535 zł brutto. Po zimie śmietniki już nie są wizytówką Ostródy.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element