Samorząd
Rozpoczął Się Remont Szpitala W Ostródzie. &Quot;Zalecamy Korzystanie Z Wind&Quot;
Rozpoczął się remont szpitala w Ostródzie. "Zalecamy korzystanie z wind"

Każda inwestycja cieszy a szczególnie ta w służbę zdrowia. Rozpoczął się remont szpitala w Ostródzie. Prace polegają na remoncie schodowej prowadzącej na oddziały. To była najmniej reprezentatywna część ostródzkiej lecznicy. Klatka schodowa w ostatnich latach niszczała ze względu na prace związane z rozbudową bryły szpitala. To tam przeprowadzano prace instalacyjne. Teraz przyszedł czas na remont i tej części lecznicy.

Rozpoczął się remont szpitala w Ostródzie

Pacjentom i osobom odwiedzającym chorych zaleca się korzystanie z windy. Klatka na razie nie jest zamknięta, ale wkrótce pojawią się tam taśmy zabezpieczające. Z naszych informacji wynika, że remont może potrwać nawet kilka miesięcy. Prace były zaplanowane już w 2025 roku. Miały zostać zrealizowane w ramach własnych środków pochodzących z oszczędności.

/-migi/


Po więcej najświeższych informacji z Ostródy i regionu zapraszamy Was na portal Nasz Głos Ostróda .
Kliknij i bądź na bieżąco — newsy, wideo i kulisy lokalnych spraw.